kennis tennis 208
Fotogalerij
MijnKNLTB
toernooi.nl
Haase naar tweede ronde in Halle na Houdini-act: https://t.co/pov4tLkNXr
4hretweet
Wedstrijdpunt vijf is raak voor @robin_haase. Wat een partij speelde de Hagenaar in Halle! Stond op uit de dood in… https://t.co/MUcs730ROg
5hretweet
Wat een opmerkelijke en knappe ommekeer van @robin_haase in zijn eerste ronde-partij in Halle. Joao Sousa stond een… https://t.co/WbYtSJIk8l
5hretweet
Na zijn tweede ronde in Rosmalen is @robin_haase een plaats gestegen naar nummer 43 op de ATP-wereldranglijst. Deze… https://t.co/tkqrhzMxwZ
7hretweet
Schitterende apotheose van de Eredivisie Heren. @tcnieuwerkerk is voor de tweede keer landskampioen na een zege op… https://t.co/bGw5nt16wu
23hretweet
De titel in de Eredivisie Heren gaat naar @tcnieuwerkerk. Stephan Franssen en Jeroen Camfferman winnen in een zinde… https://t.co/pqXhllwGm2
Na een fantastische tennisweek wint Richard Gasquet de @LibemaOpen! 🏆 https://t.co/lXjoDk90kw
Nieuwe voorsprong voor Lewabo. De Belgen Vliegen en Wauters winnen in de regen van Den Heijer en Yoran Verschoor, 6… https://t.co/VSNm76URyQ
RT @LibemaOpen: We have a winner! 🏆 @KrunicAlex defeats @FlipperKF in three sets: 6-7, 7-5, 6-1! 🎾🌱 #LibemaOpen https://t.co/kNtkt441bN
En het is weer gelijk. @tcnieuwerkerk komt op 2-2 door een solide zege van Jeroen Camfferman. Hij wint met 6-3, 6-0… https://t.co/asn1GgUMpv
Voorsprong voor Lewabo. @Thiemodebakker wint met 6-4, 7-6 (4) van Bart van den Berg. De formatie uit Beneden-Leeuwe… https://t.co/q5kgfAX5O8
De Belg Joran Vliegen brengt Stephan Franssen zijn eerste nederlaag in dit seizoen toe. Hij wint in twee tiebreaks,… https://t.co/1j0dczYuOY
Voorsprong voor @tcnieuwerkerk. Na een overtuigend optreden wint Guy den Heijer met 6-1 en 6-4 van de Belg Stefan W… https://t.co/NrQPQPVgdi
We zijn vanmiddag bij de finale van de play-offs in de Eredivisie Heren. @tcnieuwerkerk treft Lewabo in Doorwerth.… https://t.co/APlbdH2Bem
Tijdens de @LibemaOpen in Rosmalen vonden de KNLTB NK Padel plaats. Lees meer over de winnaars: https://t.co/D2t7XKCqt3

Eindstanden Interne Zomercompetitie 2010

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

Heren dubbel

HD Poule 1 

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games 

     1  Hans Smulders+Mart Voermans                           6       16            7-3        50-40

     2  Ben Mutsaers+Peter de Weijer                              4       14            6-0        43-22

     3  Harry Brokken+John Freijse                                  5       10            3-3        41-39

     4  Ramon de Graaf+Fred van Santvoort                  2         7            3-0          16-9

     5  Cees de Graaf+Herman Weekamp                      5         5            0-5        31-43

     6  Jan van Beurden+Frans Simons                           5         3            0-7        27-51

     6  Theo van Kempen+Henk Zebregs                        1         3            1-0          11-7

     8  Wil de Kort+Mari van Lier                                        2         2            1-3        12-20

     9  René Brekelmans+Stan Brekelmans                    0         0            0-0            0-0

 

HD Poule 2

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Simon van Broekhoven+Bart van der Westen    6       22          11-1        69-28

     2  Sjef Leijs+Karel Maas                                              7       19            8-3        67-47

     3  Wim van Roy+Tet Tjoa                                             8       12            5-9        66-75

     4  Hein Abbing+Piet Wilborts                                      4       12            6-2        40-30

     5  Carl Schouten+Mark Vermeulen                           5         9            3-4        36-46

     6  Stephan van der Heijden+Mike van Spall           2         6            2-0        19-13

     7  Wilfried Bergman+Frans van den Oetelaar         3         5            1-2        26-26

     8  Adrie Pijnenburg+Wil Verhoeven                          5         4            1-7        29-54

     9  Harrie de Swart+Henk Verhoeven                        4         3            1-6        28-42

     10 Leon van Buren+Louis van Buren                       2         0            0-4          5-24

 

HD Poule 3

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Dion de Bakker+Bob Voermans                            7       26          12-0        80-45

     2  Sjef van Beurden+Frank den Ouden                    8       20            8-4        84-69

     3  Tiny van Doveren+Ad van Esch                            7       10            4-8        52-66

     4  Eugène Bex+Laurens Wouters                             4         9            4-3        38-31

     5  Geert Hage+Onno Tinga                                        5         6            2-6        43-50

     6  Marc Nuiten+Koen van de Pol                              3         5            2-3        25-28

     7  Rogier Mathijssen+Bert van Schijndel                3         4            1-3        24-30

     8  Ad Haans+Paul Stokkermans                               4         3            1-6        22-45

     9  Geert Hamers+Peter Vervloed                              1         1            0-1          7-11

 

HD Poule 4

        Stand                                                                       Wed       Pt         Sets    Games

     1  Bartton Langens+Peter Rovers                             7       16            5-3        63-49

     2  Pieter de Koning+Jan Pijnenburg                         6       14            6-4        53-47

     3  Maurice Ammeraal+Peer van Wijk                        6       10            3-5        51-57

     4  Bert Brok+Toon Veeke                                             5         8            2-4        32-43

     5  Marco Bont+Theo van Bronswijk                           3         7            2-1        27-25

     5  Johan Buijs+Johan Heijnen                                   4         7            2-3        31-37

     5  Karel van Remunt+Pieter Witlox                            2         7            3-0        21-11

     8  John van Gils+Henk Koper                                     3         3            1-4        21-30

     9  Martien van den Bos+Hans Pickhard                   0         0            0-0            0-0

 

HD Poule 5

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Marcel Heij+Marco van Tongeren                        8       24          10-2        70-36

     2  Remco Hoekstra+Paul Schijven                           8       23          10-3        82-52

     3  Jan Ketelaers+Jan Rozendaal                              7       22          10-2        71-38

     4  Daniel Jongerden+Jorg Maas                               6       19            8-1        58-34

     5  Erwin van Kekem+Rik van Kekem                        8       16            5-5        60-63

     6  André Oerlemans+Hans den Ouden                    7       11            3-6        57-72

     7  René van den Brand+Jan van Haaren                8       10          4-10        59-74

     8  Hans van den Noort+Jan Vermeer                       8         8          3-11        55-80

     9  Marcel v.d. Krabben+Gerard Meeuwesen          8         3          0-13        27-90

 

HD Poule 6

      Stand                                                                        Wed       Pt         Sets    Games

     1  Jo van de Plas+Rob van Sambeek                     5       20          10-0        57-13

     2  Wim den Ouden+Willem Rooijakkers                 5       16            8-2        55-24

     3  Henk Jansen+John Voogt                                     6         9            4-7        41-54

     4  John Lanslots+Albert Tuut                                     2         7            3-0        23-13

     5  Henk Enzerink+Ad Witlox                                      3         4            2-4        19-25

     6  Toon Tjin-A-Sie+Peter Verhoeven                       3         0            0-6          4-36

     6  Hans Mallens+Peter Mallens                                1         0            0-2          1-12

     6  Erik Haarselhorst+Jan-Karel van Hoof                2         0            0-4          9-22

     6  Peter van den Aker+Eric Linnemeijer                  1         0            0-2          2-12

 

Dames dubbel

DD Poule 1

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Ria Bertens+Henny Smolders                                6       17            8-3        54-42

     2  Jolette Brok+Karin Ketelaers                                  6       15            6-3        55-36

     3  Patty van den Aker+Iris van Strien                         5       13            6-2        44-34

     4  Hanny Weekamp+Riky Woestenberg                   7         9            2-7        52-67

     4  Carolien v.d. Hoven+Margriet v.d. Krabben         6         9            3-6        43-56

     6  Ingrid Brekelmans+Marleen Brekelmans             6         8            2-5        41-55

     7  Shirley Jacobs+Hélène Koenraad                         6         8            4-8        46-58

     8  Leonore Reijnen+Marloes van Sprang                 2         7            3-0          22-9

     9  Ans Bok+Annemarie Vermeer                                 0         0            0-0            0-0

 

DD Poule 2

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Marlies de Graaf+Yvonne Vervloed                         7       28          14-0        80-29

     2  Carien Brekelmans+Agnes van Gils                        8       19            8-5        67-59

     3  Thea Bloemberg+Lisette van Buren                         7       18            7-3        63-44

     4  Daniëlle van den Berg+Sandra Vermeer                7       14            4-4        60-56

     5  Milja Verstraelen+Ans Voermans                              7       12            4-6        56-61

     6  Lena Gerritse+Lise Ghering                                       8       12            5-9        58-72

     7  Elly van den Aker+Gerda Aldenhuijsen                   4         8            2-2        31-30

     8  Maud de Jong+Steffi de Jong                                    5         3            0-7        29-58

     9  Willemien Smolders+Bertie Verhoeven                   5         2            0-8        22-57

 

DD Poule 3

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Susan Hamers+Heleen Mulder                                 6       16            7-3        54-43

     2  Antoinette Leijs+Els Mutsaers                                    5       12            5-3        43-31

     3  Hiltrud Scheeren+Mariken Strik                                 4         9            4-3        32-30

     4  Conny Das+Mirjam van Gorkom                                3         6            2-2        21-22

     5  Mieke Bink+Ine Moonen                                              4         5            2-5        29-39

     6  Petra Brekelmans+Lieke Schellekens                      1         4            2-0          12-2

     7  Coline Bont+Janet van Bronswijk                              0         0            0-0            0-0

     7  Corry van Lier - Paymans+Rina van Strien              2         0            0-4          7-24

     7  Gerrie Hoevenaar+Ans Mulder                                   1         0            0-2          4-11

 

DD Poule 4

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Kristel de Regter+Roos Weterings                             7       20            8-2        70-48

     2  Lianne van Esch+Henny Schellekens                       7       19            7-2        72-51

     3  Janette Nuiten+Anja den Ouden                                 7       14            6-6        60-53

     3  Lenie Oomen+Maria Witlox                                          7       14            5-5        57-63

     5  Liesbeth Freijse+Joke van Houtum                            7       13            5-6        59-58

     6  Mary van Gestel+Mariette Hamers                             6       11            4-5        52-52

     7  Sanne Jansen+Jorieke van der Westen                   5         7            2-5        32-49

     8  Marian van Doveren+Elly van Esch                           5         6            2-6        31-49

     9  Len de Kort - Verstappen+Door de Weijer                1         0            0-2          2-12

 

DD Poule 5

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Jozé Horvers+Anja de Jong                                         8       22            9-3        78-52

     2  Corina van Eeckhout+Marieke Teurlings                  5       15            6-1        53-29

     3  José van Kempen+Nanda van Kempen                    6       13            4-3        51-44

     4  Angelique Boer+Monique Jansen                              4       10            4-2        38-31

     5  Els van Soest+Caroline Welte                                     7         9            3-8        39-66

     6  Jolanda den Ouden+Karin Pulles                               3         8            3-1        26-17

     7  Jeanne Ververs+Margret Vriens                                  3         7            3-2        24-18

     7  Suzanne Hoozemans+Brigitte Venmans                   5         7            3-6        31-49

     9  Susanne Hölzken+Nanja Scholtens                           7         5          1-10        37-71

 

DD Poule 6

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Conny Timmermans+Anita Tinga                               5       18            8-0        56-22

     2  Margot van den Bos+Lies Pickhard                           7       18            5-1        65-46

     3  Renate Mathijssen+Minouche d. Voogd                   7       17            6-3       61-48

     4  Fillie van Laarhoven+Ellen Mallens                          5       10            3-3        32-37

     5  Naomi Massuger+Ell Verhoeven                               6         8            2-6        40-53

     6  Annette van de Brand+Marjon van den Noort         6         8            3-7        43-59

     7  Lia Kuypers+Leny van de Plas                                   6         7            3-8        37-57

     8  Ria van Hulten+Marianne de Jong                            4         6            1-3        27-39

     9  Mimi van der Heijden+Marij Krielaart                        0         0            0-0            0-0


DD Poule 7

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Bianca Carpay+Babette Willemse                             5       19            9-0        57-18

     2  Kitty Ferwerda+Petrie Spijkers                                   5       17            8-1        55-11

     3  Annemarie Haen+Angela Kabalt - Terpstra             6         9            4-7        37-55

     4  Janneke van Eijck- Poirters+Marjon Willemse        2         7            3-0        23-10

     5  Liesbeth Beerendonk+Yvonne van Kleef                 6         7            2-7        36-60

     6  Reina Munting+Hannie de Weijer                              5         6            3-7        27-51

     7  Jet van der Loo+Lies van den Meijdenberg             5         3            1-8        25-55

     8  Christine Boons+Ilona Donkers                                  0         0            0-0            0-0

     8  Anouk Gulickx+Petera van Heel-Van Iersel             0         0            0-0            0-0

 

DD Poule 8

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Wanda van Kollenburg+Petra van Schijndel          7       20          10-3        70-40

     2  Judith Jansen- Klein Gebbink+Carola Kelders      6      20            9-1        65-31

     3  Yolanda de Beer+Ans Meeuwesen                          5       13            4-1        48-37

     4  Gaby Besemer+Sissy van Egeraat                           5       11            5-4        43-40

     5  Ankie v.d. Nieuwelaar- Haans+Anja Pijnenburg    5         6            2-6        31-52

     6  Lucienne Heerkens+Lianne van Tricht                    4         3            1-6        20-43

     6  Saskia van Dijk+Francis Verster- Klaassen            4         3            1-5        26-39

     8  Marijke van Balkom+Greetje de Brouwer                4         2            0-6        22-43

     9  Mieke Caris+Rian de Lau                                            0         0            0-0            0-0

 

DD Poule 9

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Ingrid Bertens+Herma van de Staak - Albers         7       24          11-1        69-34

     2  Natascha Hanzen+Emily van de Plas                     7       19            7-2        65-47

     3  Cristel van Hoof+Sabine Peijs                                  6       13            4-3        49-47

     4  Anke van Breugel+Marion Koenen                          5       11            4-3        39-30

     5  Esther van de Ven+Lieke Voogt                               6         9            3-6        36-50

     6  Janneke van de Plas+José van de Plas                 5         8            3-5        41-45

     6  Rieke van Roessel+Jeannine Vugts                        5         8            2-4        37-39

     8  Inge Pijnenburg - Sjouw+Anita Verdaas                  7         4          2-12        34-78

     9  Marlijn van Asten+Marlot Witlox                                 0         0            0-0            0-0

     9  Liesbeth v.d. Bersselaar+Marjolijn IJpelaar             0         0            0-0            0-0

 

Gemengd dubbel

GD Poule 1

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Henny van de Ven+Twan Hendriks                          7       18            8-4        67-46

     2  Sanne Jansen+Ivo Stokkermans                               5       14            6-2        53-43

     3  Marieke Weekamp+Ramon de Graaf                       4       12            4-0        41-28

     4  José van Laarhoven+Joep van Laarhoven             2         8            4-0        24-10

     5  Els Mutsaers+Ben Mutsaers                                       4         4            1-5        28-40

     6  Carolien v.d. Hoven+Gert-Jan Schapendonk         5         4            1-7        29-52

     7  Maria Witlox+Peter Witlox                                            3         4            2-4        19-32

     8  Marleen Brekelmans+René Brekelmans                  1         0            0-2          8-12

     8  Marloes van Sprang+Mike van Spall                         1         0            0-2          6-12

 

GD Poule 2

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Carien Brekelmans+Wim van Roy                            7       20            8-2        71-54

     2  José van Kempen+Theo van Kempen                     7       17            6-3        64-48

     3  José Jansen+Mari van Lier                                        7       14            5-5        61-56

     3  Petra Brekelmans+Ruud Brekelmans                      4       14            6-0        46-19

     5  Hanny Weekamp+Herman Weekamp                      6       13            4-3        51-43

     5  Milja Verstraelen+Marcel Heij                                    6       13            5-4        49-48

     7  Elly van den Aker+Johan van den Aker                   6         8            1-5        39-58

     8  Yvonne Vervloed+Peter Vervloed                             6         7            3-8        43-61

     9  Hiltrud Scheeren+Marco Klein Nagelvoort              5         2            0-8        21-58

 

GD Poule 3

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Shirley Jacobs+Sjef Leijs                                           7       26          12-0        77-33

     2  Liesbeth Freijse+John Freijse                                   4       16            8-0        47-11

     3  Ans Vermeer+Jan Pijnenburg                                   8       16            5-5        58-60

     4  Ingrid Brekelmans+Stan Brekelmans                       7       15            7-6        61-54

     5  Mariken Strik+Carl Schouten                                     6       13            5-4        50-51

     6  Diny Konings+Jan Konings                                       8         9            1-8        52-83

     7  Marianne Jeurissen+Peer van Wijk                         6         7            2-7        37-57

     8  Len de Kort - Verstappen+Wil de Kort                     6         7            1-6        41-57

     9  Henny Smolders+Ton Voermans                             4         3            1-6        24-41


GD Poule 4

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Kitty Ferwerda+Peter Ferwerda                               6       20            9-1        65-39

     2  Roos Weterings+Tet Tjoa                                         8       18            6-4        64-57

     3  Judith Dogge+Berry Das                                           7       16            6-4        61-51

     4  Karin Ketelaers+Toon Veeke                                   6       15            5-2        48-41

     5  Jolette Brok+Bert Brok                                               6       11            4-5        44-43

     6  Door de Weijer+Henk Verhoeven                           6         9            2-5        47-50

     7  Iris van Strien+Joris van Strien                                3         8            4-2        30-22

     8  Mariette Hamers+Marcel Hamers                           2         5            2-1        20-15

     9  Lisette van Buren+Louis van Buren                       8         2          0-14        31-92

 

GD Poule 5

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Lenie Oomen+Tiny van Doveren                            6       20            9-1        65-36

     2  Debbie Reinders+Koen van de Pol                        4       11            4-1        40-27

     3  Ria Stokkermans+Paul Stokkermans                     5       11            4-3        43-43

     4  Jozé Horvers+Hein Abbing                                      4         9            4-3        39-28

     5  Hélène Koenraad+Theo Strijbos                            5         6            2-6        29-54

     6  Lies Pickhard+Hans Pickhard                                 3         5            2-3        26-25

     7  Jorieke van der Westen+René van der Westen  5         2            1-9        26-55

     8  Marian van Doveren+Harry Brokken                     0         0            0-0            0-0

 

GD Poule 6

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Mary van Gestel+Erwin van Gestel                         5       19            9-0        59-21

     2  Monique Jansen+Jos Wolfs                                      7       19            8-3        69-56

     3  Margriet van der Krabben+Dion de Bakker           6       13            4-3        50-46

     4  Els van Soest+Jan van Haaren                                5         9            3-4        42-45

     5  Anja de Jong+Sjef de Jong                                       5         7            3-6        36-45

     6  Yolanda de Beer+Mari van der Bruggen                2         3            1-2        18-20

     7  Corina van Eeckhout+Jan Wijdemans                    1         2            0-0        10-10

     8  Kristel de Regter+René van den Hooff                   5         0          0-10        19-60

 

GD Poule 7

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Leny van de Plas+Jo van de Plas                            7       22          10-2        71-41

     2  Lia Kuypers+Rob van Sambeek                               5         8            4-6        34-41

     3  Lieke Schellekens+Roel Schellekens                     2         6            3-1          20-8

     3  Ellen van den Hout+Mart Abels                                4         6            3-5        23-33

     5  Simone Vermeer- Van Hulten+Pieter de Koning  3         4            2-4        21-28

     6  Odette Spijkers+Maurice Ammeraal                        1         3            1-0            9-7

     7  Gerrie Hoevenaar+Jaap Hoevenaar                       3         2            1-5        15-31

     8  Greetje de Brouwer+John van Gils                          1         1            0-1          7-11

 

GD Poule 8

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Paula Verschuren+Marcel van der Krabben          4       10            5-3        38-30

     2  Helma Mallens+Mark van den Corput                     2         8            4-0          24-7

     3  Karen van de Ven+Jan Luijten                                  1         3            1-0          10-8

     4  Bianca Vorstenbosch+Jochem Vorstenbosch        1         2            1-1          7-10

     5  Ell Verhoeven+Wil Verhoeven                                   3         1            0-5        17-33

     6  Coline Bont+Marco Bont                                             0         0            0-0            0-0

     6  Anouk Gulickx+Roel Swaans                                     0         0            0-0            0-0

     6  Jolanda den Ouden+Willem Jansen                         1         0            0-2          4-12

 

GD Poule 9

        Stand                                                                          Wed       Pt         Sets    Games

     1  Sabine Hoevenaar+Jan Hoevenaar                         6       20            9-1        64-27

     2  Mieke Caris+Clemens van Meurs                             4       15            7-0          46-7

     3  Mirjan Wijnhoven+Jan Burgmans                             6         8            2-6        35-50

     4  Sabine Peijs+Jan-Karel van Hoof                             4         7            3-4        25-35

     5  Cristel van Hoof+Erik Haarselhorst                           3         4            1-3        16-28

     6  Annemarie v.d. Oetelaar+Edwin Wijnhoven            2         2            0-2        10-21

     7  Wanda van Kollenburg+Gerrie Kuijs                         1         0            0-2          2-12

     7  Angelique Boer+Rob Hesselmans                            2         0            0-4          6-24

 

Speelsterktes 2011/2012

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

In het weekend van 13 en 14 november 2010 worden de speelsterktes voor 2011 bepaald aan de hand van de eindejaarsrating plus of min een acceleratie- of dempingswaarde. Zie voor meer informatie de website van de KNLTB.

Lees meer...
 

Foto's Jeugdkamp en clubkampioenschappen

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

In het weekend van 25 en 26 september hebben er binnen onze vereniging zowel voor de junioren als voor de senioren grote evenementen plaats gevonden.

Lees meer...
 

Rabobank tennistoernooi

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013
Zondag 17 oktober zullen tussen 12.00 uur en 17.00 uur 6 tennisbanen bezet zijn door de Rabobank. De Rabobank maakt gebruik van de mogelijkheid om als sponor eens per jaar een aantal banen te huren om daar met het personeel een toernooi te spelen.
 

Keuze politiekepartijen voor de oplossing van de problematiek op sportpark Zeshoeven.

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

De commissie Maatschappij heeft in grote meerderheid positief gereageerd op het hieronder kort beschreven scenario. 

Lees meer...
 

Hey boys en girls: Jeugdkamp

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

Tegen de tijd dat jullie dit lezen is de vakantie waarschijnlijk al weer begonnen. Sommige van jullie zijn misschien al weer terug van weg geweest.

Lees meer...
 

KNLTB Wintercompetitie Jeugd 2010-2011

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

Wat is dat ? Dat is competitie spelen, door de KNLTB georganiseerd. Bij competitie speel je wedstrijden tegen andere tennisverenigingen, op onze eigen tennisbanen of de banen van de andere vereniging.

Lees meer...
 

Clubkampioenschappen jeugd TVU 2010

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

Wie worden de nieuwe jeugd clubkampioenen in 2010? Van 30 Augustus t/m 5 September zullen jullie dat gaan uitmaken.

Lees meer...
 

Versterking Interne commissie

Laatst bijgewerkt: 16 mei 2013

De interne toernooicommissie is op zoek naar versterking!!!

Het spreekwoord luid: “vele handen maken licht werk”!

Lees meer...
 
Facebook
lidwordenwijzigingen
Save the dates 2018 v2
bardienstplanner
logo lcs

Sponsoren

Banen bespeelbaar